چاپ        ارسال به دوست

حضور مرکز توسعه تجارت الکترونیکی در نمایشگاه الکامپ 1403
روابط عمومی؛

حضور مرکز توسعه تجارت الکترونیکی در نمایشگاه الکامپ 1403

حضور مرکز توسعه تجارت الکترونیکی در نمایشگاه الکامپ 1403

به گزارش روابط عمومی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی (مرکز تتا)، بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) با حضور بیش از ۴۵۰ شرکت داخلی و 50 شرکت بین‌المللی، از روز شنبه نهم تیرماه 1403در محل محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپا شده است.

الکامپ بیست و هفتم، با حضور شرکت‌هایی با برندهای بزرگ و پرآوازه تا شرکت‌های نوپا مشتمل بر بیش از ۱۷ سالن از نمایشگاه بین‌المللی تهران را به خود اختصاص داده است.

در این نمایشگاه، به مفاهیمی همچون هوش مصنوعی، لندتک، تجارت الکترونیکی گرفته تا حوزه بازی، سخت‌افزار، امنیت سایبری، اینترنت اشیا و سلامت دیجیتال پرداخته شده و پنل‌ها و سخنرانی‌هایی نیز دراین موارد برای علاقه‌مندان به حوزه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی در نظر گرفته شده است.

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی در کنار سایر سازمان‌های تابعه وزارت صمت نظیر سازمان توسعه تجارت ایران، سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران، سازمان توسعه و نوسازی معادن ایران (ایمیدرو)، سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان، سازمان زمین شناسی، مرکز فناوری اطلاعات (مگفا)، سامانه جامع تجارت ایران، سامانه کاداستر معدن و سامانه بهین‌یاب در این نمایشگاه حضور پیدا کرده است.

فعالیت بخش‌های مختلف مرکز در این نمایشگاه مشتمل بر ارائه بسته‌های آموزشی، پاسخ به سوالات بازدید کنندگان و راهنمایی پیرامون خدمات و غیره بوده است.

مرکز در زمینه‌هایی نظیر سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد)، نماد تجارت الکترونیکی (اینماد) و گواهی امضای الکترونیکی از طریق توزیع بروشور، پخش مستمر کلیپ های آموزشی و اطلاع‌رسانی و همچنین پاسخگویی به سولات بازدیدکنندگان حضور موثر و فعالی را رقم زده است.

محتوای بروشورهای توزیعی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی متمرکز بر اینفوگرافی گزارش تجارت الکترونیکی ایران (سال 1402) بوده که اشاره به رشد 74 درصدی ارزش معاملات تجارت الکترونیکی، رشد 47 درصدی تعداد واحدهای تجارت الکترونیکی دارای اینماد فعال، رشد 71 درصدی مبلغ معاملات الکترونیکی دولتی (سامانه ستاد) و رشد 125 درصدی تعداد صدور گواهی امضای الکترونیکی از نقاط برجسته آن است.

برای بازدید و گفتگو با کارشناسان مرکز توسعه تجارت الکترونیکی می‌توانید به نمایشگاه بین المللی تهران، سالن خلیج فارس (سالن 44)، طبقه دوم مراجعه نمائید.


٠٨:٣٨ - سه شنبه ١٢ تير ١٤٠٣    /    شماره : ٦٨٨    /    تعداد نمایش : ٥٤٠