چاپ        ارسال به دوست

فراخوان مرکز توسعه تجارت الکترونیکی:

اعطای نماد اعتماد الکترونیکی به کسب و کارها در شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌ها

فراخوان مرکز توسعه تجارت الکترونیکی:

 

آغاز فرآیند اعطای نماد اعتماد الکترونیکی به کسب و کارهای فعال در شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌های مجاز

به گزارش روابط عمومی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، در حال حاضر شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌های مجاز با طیف گسترده و متنوعی از امکانات و قابلیت‌ها، نظیر کانال‌های تعاملی، گروه‌های عمومی و اختصاصی، انواع بات‌ها و فروشگاه‌سازها، پروفایل‌های تجاری، انواع ابزارهای مالی و پرداخت و تحویل، فرصتی استثنایی برای فعالیت مطمئن و پایدار کسب و کارها مطابق با قوانین و مقررات کشور از جمله مصوبات اخیر شورای عالی فضای مجازی را فراهم نموده‌اند.

از این رو مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، در راستای تسهیل فرآیندهای شکل‌گیری کسب‌ و کارها و نیز حمایت و هدایت کسب و کارها، مذاکرات راهبردی با مسئولین شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌های داخلی را آغاز نموده است.

لذا از کلیه فعالان کسب و کارهای الکترونیکی در شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌ها، جهت ثبت نشانی فعالیت خود و آغاز فرآیند اخذ نماد اعتماد الکترونیکی دعوت می‌نماید تا با مراجعه به نشانی اینترنتی www.enamad.ir و ایجاد حساب کاربری، اقدام به ثبت نشانی فعالیت خود در شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها نمایند. همچنین کسب و کارهای دارای نماد اعتماد الکترونیکی نیز می‌توانند با ورود به پنل کاربری خود، از قسمت افزودن شناسه اقدام به ثبت نشانی فعالیت خود در شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها نمایند.

 

شایان ذکر است مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، لایحه‌ای را نیز جهت حمایت از کسب و کارهای الکترونیکی تهیه کرده که به زودی تقدیم مجلس شورای اسلامی خواهد شد.


١٥:٢٠ - يکشنبه ١٠ تير ١٣٩٧    /    شماره : ١٨٧    /    تعداد نمایش : ٣٥٩٨٥