چاپ        ارسال به دوست

تقدیر رییس اتاق ایران از وزارت صمت برای هوشمندسازی صدور کارت بازرگانی
رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران:

تقدیر رییس اتاق ایران از وزارت صمت برای هوشمندسازی صدور کارت بازرگانی

در مراسم رونمایی از هوشمندسازی صدور کارت بازرگانی صورت گرفت:

تقدیر رییس اتاق ایران از وزارت صمت برای هوشمندسازی صدور کارت بازرگانی

رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران در مراسم رونمایی از هوشمندسازی و حذف نقش عامل انسانی در صدور کارت بازرگانی گفت: صمیمانه از وزارت صمت و مرکز توسعه تجارت الکترونیکی برای هوشمندسازی صدور کارت بازرگانی تقدیر و تشکر می کنم.

به گزارش روابط عمومی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، غلامحسین شافعی در این مراسم که با حضور وزیر صمت و فعالان بخش خصوصی برگزار شد، با بیان این مطلب، افزود: هوشمندسازی سبب تسهیل امور و بهبود وضعیت کسب و کار کشورمان در شاخص های جهانی خواهد شد.

وی همچنین بیان کرد: از سوی دیگر امورات مرتبط با تجار و بازرگانان کشور نیز با این هوشمندسازی تسهیل می شود و انجام فرآیندهای اداری سریعتر خواهد بود که یقیناً در ارتقای صادراتی و تجاری موثر است.

رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران تصریح کرد: آینده کسب و کار و فضای تجاری کشور با این هوشمندسازی امید آفرین است.

شافعی همچنین از همکاری‌ های ارزشمند ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در این راستا تشکر و قدردانی نمود.

گفتنی است در این مراسم، علی مویدی خرم آبادی«رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز» و رضا حاجی پور «رییس فراکسیون تسهیل تجارت داخلی و خارجی مجلس» و نمایندگانی از اتاق اصناف، اتاق تعاون و فعالان بخش خصوصی در کنار وزیر صنعت، معدن و تجارت حضور داشتند.


١٩:٢٨ - دوشنبه ٦ دی ١٤٠٠    /    شماره : ٤٧٧    /    تعداد نمایش : ٢٠٤٦