چاپ        ارسال به دوست

نقش مهم رسانه ها برای امید آفرینی در جامعه و کمک به تحقق گام دوم انقلاب اسلامی
رییس مرکز ارتباطات وزارت صمت:

نقش مهم رسانه ها برای امید آفرینی در جامعه

رییس مرکز ارتباطات وزارت صمت در نشست وزیر صمت با مدیران رسانه ها تاکید کرد:

نقش مهم رسانه ها برای امید آفرینی در جامعه و کمک به تحقق گام دوم انقلاب اسلامی در مقطع حساس کنونی/ برگزاری مداوم و‌ منظم جلسات با اصحاب رسانه

رییس مرکز ارتباطات وزارت صنعت، معدن و تجارت بر نقش حائز اهمیت مدیران رسانه برای ایجاد امید آفرینی در جامعه و کمک به تحقق گام دوم انقلاب اسلامی تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی به نقل ز شاتا، حسین زاده قشمی در نشست مدیران رسانه‌ های کشور با وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر این موضوع مهم، افزود: وزارت صنعت، معدن و تجارت به عنوان مهمترین و حساس ترین وزارتخانه کشور در برهه حساس و تاریخی و در پیشانی یک نبرد اقتصادی تمام عیار قرار دارد.

تحقق گام دوم انقلاب و شکست نقشه دشمنان برای ایجاد ناامیدی در جامعه

وی همچنین تحقق منویات مقام معظم رهبری در خصوص گام دوم انقلاب اسلامی را از دیگر وظایف این وزارتخانه در این شرایط دانست و ادامه داد: باید بتوانیم دیدگاه مردم را نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ارتقا بخشیم و با امید آفرینی در کالبد جامعه نقشه دشمنان را برای ایجاد یاس و ناامیدی در کشور با شکست مواجه نماییم.

نقش مدیران رسانه در کمک به هم افزایی و همراهی مردم با دولت و حاکمیت

رییس مرکز ارتباطات وزارت صنعت، معدن و تجارت نقش مدیران رسانه در شرایط کنونی و در میان موج های رسانه ای منفی دشمنان و فشارهای اقتصادی بر لایه‌ های مختلف مردم برای ایجاد هم افزایی و همراهی مردم با دولت و حاکمیت را مورد تاکید قرار داد.

زاده قشمی تصریح کرد: مدیران رسانه ای به عنوان رهبران ساختارهای رسانه‌ای ظرفیت بی بدیل برای رسیدن به درخت مسائل و کمک به برنامه ریزی برای حل مشکلات هستند.

برگزاری مداوم و‌ منظم جلسات با اصحاب رسانه

وی همچنین با اشاره به نشست هم اندیشی مدیران رسانه ها با وزیر صمت گفت: نشست های مداوم و منظم با مدیران رسانه‌ های کشور را برگزار خواهیم کرد، با توجه به مسائلی که در کشور پیش می ‌آید برگزاری این گونه جلسات نیز ضرورت دارد.

رییس مرکز ارتباطات وزارت صمت همچنین بر برگزاری این گونه جلسات در لایه های بعدی رسانه ای (سردبیران؛ دبیران و خبرنگاران) برای کمک به رقم زدن یک سیاست‌گذاری پویا در مجموعه وزارت صمت تاکید کرد.

گفتنی است در این نشست که در جوی صمیمی برگزار شد مدیران رسانه ها به بیان مهمترین نقطه نظرات خود در حوزه مسائل مرتبط با صنعت، معدن و تجارت پرداختند.

قرار است برگزاری این گونه جلسات در سطح مدیران رسانه و لایه های بعدی رسانه ( دبیران و خبرنگاران) تداوم داشته باشد.


١٥:٣٩ - پنج شنبه ٢٥ آذر ١٤٠٠    /    شماره : ٤٦٧    /    تعداد نمایش : ٨١٤