چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی:

فراخوان حضور در نخستین نمایشگاه مجازی ایران

فراخوان حضور در نخستین نمایشگاه مجازی ایران

نخستین نمایشگاه مجازی ایران با حمایت اتاق های بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران و تهران از تاریخ 5 اسفندماه سال جاری لغایت 20 اسفندماه برگزار می شود. این نمایشگاه بستری برای حضور آنلاین شرکت های ایرانی و عرضه قابلیت ها و محصولات خود خواهد بود. اعضای اتاق های بازرگانی می توانند برای حضور در این نمایشگاه از تخفیف 15 درصدی برخوردار شوند. همچنین حضور در این نمایشگاه برای تشکل های اقتصادی رایگان است.

نمایشگاه مجازی ایران با هدف معرفی توانمندی ‌های فعالان اقتصادی کشور در بخش‌ های مختلف بازرگانی و تجارت، صنعت، معدن، کشاورزی، خدمات، صنایع پیشرفته و فناورانه، صنایع خلاق و دانش بنیان در بازارهای داخلی و خارجی برپا می ‌شود.

این نمایشگاه با شعار “نمایشگاه مجازی، تداوم تجارت در عصر نوین” همگام با آخرین تحولات دیجیتال در کسب و کارها، با بهره ‌مندی از ابزارهای فناوری، محصولات و خدمات فعالان اقتصادی کشور را به نمایش می ‌گذارد. همچنین با حذف محدودیت ‌های زمانی و مکانی، امکان حضور بازدیدکنندگان داخلی از اقصی نقاط کشور را فراهم ساخته و با برنامه ‌ریزی صورت پذیرفته از طریق سفارتخانه‌ های ایران در سایر کشورها، سفارتخانه‌ های خارجی مقیم تهران، اتاق‌ های مشترک بازرگانی و اتاق‌ های بازرگانی سایر کشورها، بازدیدکنندگان خارجی از کشورهای مختلف را پذیرا خواهد بود.

گفتنی است این نمایشگاه از حمایت سازمان توسعه تجارت، صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهورری، مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صمت نیز برخوردار است.

علاقمندان برای حضور در نمایشگاه می توانند جهت کسب اطلاعات تکمیلی و دریافت کاتالوگ دیجیتال از طریق مراجعه به سایت نمایشگاه به آدرسwww.iranvirtualexpo.com اقدام نموده و یا با شماره تلفن 02188175232 تماس حاصل فرمایند.


٠٨:٤٠ - يکشنبه ٥ بهمن ١٣٩٩    /    شماره : ٣٩٥    /    تعداد نمایش : ٥٨٥٤