چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی:

مهلت پیش‌ ثبت ‌نام خودرو، تا 14 خردادماه تمدید شد

اطلاعیه شماره پنج وزارت صنعت، معدن و تجارت:

مهلت زمانی تعیین شده برای پیش ثبت نام خودرو، تا روز چهارشنبه 14 خردادماه 1399 تمدید شد

وزارت صنعت، معدن و تجارت با صدور اطلاعیه ‌ای اعلام کرد: به اطلاع متقاضیان خرید خودرو در طرح ویژه فروش ایام عید سعید فطر می ‌رساند که مهلت انجام پیش‌ ثبت‌ نام در سامانه‌ های فروش طراحی شده از سوی خودروسازان تا روز چهارشنبه هفته آینده (14 خردادماه 99) ادامه دارد و امروز روز آخر پیش‌ ثبت‌ نام نیست.

به گزارش روابط عمومی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی به نقل از پرتال وزارت صنعت، معدن و تجارت، این وزارتخانه در اطلاعیه شماره پنج خود بار دیگر تأکید کرد: به اطلاع آن دسته از هموطنان عزیز متقاضی حضور در طرح ویژه فروش خودرو ویژه ایام عید سعید فطر می ‌رساند، مهلت پیش ثبت ‌نام در سامانه‌ های فروش طراحی شده از سوی خودروسازان تا روز چهارشنبه 1399/3/14 تعیین شده و متقاضیان می‌ توانند در هر ساعت از شبانه ‌روز با مراجعه به درگاه های اینترنتی معرفی شده از سوی خودروسازان، عملیات پیش‌ ثبت ‌نام خودروهای مورد نظر خود را انجام دهند.

در این اطلاعیه، بار دیگر اعلام شده که تقدم و تأخر در ثبت‌ نام برای خرید خودروها، هیچگونه تأثیری در روند قرعه ‌کشی و فرآیند طراحی شده فروش ندارد و تمامی متقاضیان تا چهارشنبه 14 خردادماه می توانند درخواست خرید خودروی مورد نظر خود را در سامانه به ثبت برسانند.

همچنین در این مرحله از ثبت‌ نام خودروها، متقاضیان نیاز به مراجعه مستقیم به سامانه یکپارچه احراز مشتریان تجارت الکترونیکی (امتا) نداشته و صرفاً باید به سامانه ‌های فروش طراحی شده از سوی خودروسازان مراجعه نمایند.

گفتنی است، فرآیند فروش 25 هزار دستگاه خودرو در طرح ویژه فروش ایام عید سعید فطر، از فردا چهارشنبه 7 خرداد 99 آغاز شده و متقاضیان همچنان مهلت دارند تا تاریخ چهارشنبه 14 خرداد 99 عملیات پیش ‌ثبت ‌نام و ثبت ‌نام نهایی را در این بازه زمانی انجام دهند.


١٥:٤٩ - سه شنبه ٦ خرداد ١٣٩٩    /    شماره : ٣٦٩    /    تعداد نمایش : ٤٩١٦١