اخبار حاوی کلید واژه (,)


  چاپ        ارسال به دوست

 نشست مرکز با شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران
برگزار شد:

نشست مرکز با شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران

برگزار شد:

نشست مرکز با شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران در خصوص

معرفی و نحوه تعامل سامانه های تجارت ایران

به گزارش روابط عمومی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، طی نشستی که در روز چهارشنبه هشتم اسفندماه پیرامون سامانه ‏های تجارت ایران برگزار گردید، مرکز میزبان شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران بود.

در این نشست، جناب آقای مهندس نعمتی معاون محترم وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات که رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست نیز می باشند به همراه همکاران محترمشان حضور داشتند. این نشست که با حضور آقای مهندس رهبری، رئیس محترم مرکز، با هدف افزایش تشریک مساعی و استفاده از خرد جمعی برگزار گردید منظومه سامانه ‏های تجارت ایران معرفی و نحوه تعامل سامانه‏ ها با یکدیگر ارائه گردید.

سامانه‏ های تجارت ایران مشتمل بر سامانه‏ های متعددی از جمله سامانه جامع تجارت، سامانه جامع مجوزها، سامانه‌ شناسه کالا، سامانه رهگیری کالا، سامانه جامع انبارها و مراکز نگهداری کالا، سامانه‌ یکپارچه اعتبارسنجی و رتبه‌بندی اعتباری، سامانه جامع ارزی، سامانه جامع حمل و نقل، سامانه جامع و برخی سامانه ‏های دیگر می باشد. این سامانه‏ ها که بخشی از پروژه بزرگ دولت الکترونیک می ‏باشند، با هدف تسهیل و تسریع فرآیند تجارت، افزایش شفافیت و کاهش مفاسد اقتصادی ایجاد شده اند.
١٨:٣٨ - چهارشنبه ٨ اسفند ١٣٩٧    /    شماره : ٢٥٧    /    تعداد نمایش : ٣٦٤٩٦