اخبار حاوی کلید واژه (,)


  چاپ        ارسال به دوست

نشست خبری «دستاوردهای جدید در حوزه ساماندهی آگهی ‌های الکترونیکی خودرو»
نشست خبری:

دستاوردهای جدید در حوزه ساماندهی آگهی ‌های الکترونیکی خودرو

برگزار می گردد:

نشست خبری «دستاوردهای جدید در حوزه ساماندهی آگهی ‌های الکترونیکی خودرو»

وزارت صنعت، معدن و تجارت، نشست خبری ساماندهی آگهی ‌های الکترونیکی خودرو را به منظور تشریح دستاوردهای جدید در این حوزه، در روز سه شنبه پنجم بهمن ماه سال جاری برگزار می نماید.

به گزارش روابط عمومی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی (مرکز تتا)، طی سال‌های اخیر یکی از دغدغه‌های مهم حاکمیت، ساماندهی آگهی‌ های الکترونیکی خودرو در فضای مجازی بوده که یکی از مولفه‌ های تاثیرگذار بر اذهان عمومی و بازار خودرو می ‌باشد. لذا وزارت صنعت، معدن و تجارت با اتخاذ رویکرد هوشمندانه و سیاستگذاری نرم، دستورالعمل ساماندهی آگهی‌ های الکترونیکی خودرو را در تاریخ بیست و پنجم آبانماه سال جاری ابلاغ نمود که شالوده اصلی آن، مجهز شدن سکوهای آگهی الکترونیکی خودرو به قابلیت‌ های ویژه و بهره ‌برداری اختیاری آگهی ‌کنندگان از این قابلیت‌ ها است.

لذا با همکاری وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و بیمه مرکزی ج.ا.ا و همچنین مشارکت مجدانه سکوهای آگهی الکترونیکی، دستورالعمل مذکور عملیاتی شده و زیرساخت‌های لازم برای احرازهای مذکور در سکوهای بزرگ کشور فراهم شده و در این راستا نشستی با حضور اصحاب رسانه به­ منظور معرفی «دستاوردهای جدید در حوزه ساماندهی آگهی ‌های الکترونیکی خودرو» و تقدیر از مدیران عامل سکوهای آگهی الکترونیکی که در اجرای دستورالعمل همکاری نمودند در روز سه‌ شنبه مورخ 1400/11/5، برگزار خواهد شد.


١٥:٠٧ - دوشنبه ٤ بهمن ١٤٠٠    /    شماره : ٤٨٢    /    تعداد نمایش : ١٧٧٩