چاپ        ارسال به دوست

برگزاری نشست آموزشی سامانه جامع تجارت و زیر سامانه‌ها برای گروه کالایی طلا و جواهر

نشست آموزشی سامانه جامع تجارت و زیر سامانه‌ها برای گروه کالایی طلا و جواهر در مرکز توسعه تجارت الکترونیکی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، در اين نشست آموزشی كه صبح امروز (چهارشنبه) در سالن شهید همت مرکز توسعه تجارت الکترونیکی برگزار شد، طرح رهگیری کالا از طریق کالاهای شناسه دار، انبارهای شناسه دار و انجام فرآیندهای تجارت داخلی و خارجی در سامانه‌های مربوطه معرفی شد.
در ادامه این نشست، واردکنندگان و تولیدکنندگان طلا و جواهر كشور، چگونگی ثبت نام، احراز صلاحیت و انجام فرآیندهای تجارت خارجی از طریق سامانه جامع تجارت را فرا گرفتند.
در پایان این نشست، چگونگی تکمیل شناسنامه برای دریافت شناسه کالا و همچنین ثبت انبارها و اخذ شناسه انبار به فعالان حوزه کالاهای دخانی آموزش داده شد و طرح پیشروی حوزه تجارت داخلی معرفی شد.
گفتني است، این نشست با حضور آقایان رامزی (رئیس گروه مبارزه با قاچاق فلزات گرانبها و سنگ‌های قیمتی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز)، روحانی‌نیا (رئیس گروه فلزات گرانبها و سنگ‌های قیمتی معاونت امور معادن و صنايع معدني وزارت صنعت، معدن و تجارت)، امیری (مدیرکل دفتر بسترسازی تسهیل تجاری مرکز توسعه تجارت الکترونیکی) و اعضاي اتحادیه‌هاي استانی و صنوف تولیدی طلا و جواهر كشور برگزار شد.


١٦:٢٧ - چهارشنبه ٢٩ شهريور ١٣٩٦    /    شماره : ٨٩    /    تعداد نمایش : ٨٦١٩