چاپ        ارسال به دوست

در راستای ارتقاء امنیت اطلاعات و توسعه خدمات صورت گرفت:

ایجاد مرکز داده، انتقال، توسعه و به‌روزرسانی سامانه‌ها در مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی در راستای ارتقاء امنیت اطلاعات و توسعه خدمات و با همکاری سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، مرکز داده بخش بازرگانی را در محل این مرکز تأسیس و سامانه‌های "نماد اعتماد الکترونیکی" و "جامع تجارت" را به این مرکز منتقل نمود.
به گزارش روابط عمومی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، این مرکز طی روزهای اخیر، در راستای ارتقاء امنیت، ایمن بخشی و توسعه خدمات و به استناد بند (5) ماده (3) اساسنامه خود، ایجاد مرکز داده بخش بازرگانی در محل این مرکز را در دستور کار خود قرار داد، كه درپي اين تصميم مهم و با همکاری سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، مرکز داده مذكور در محل این مرکز تأسیس و سامانه‌‌هاي "نماد اعتماد الکترونیکی" و "جامع تجارت" به مرکز توسعه تجارت الکترونیکی منتقل شد.
بر اين اساس، سامانه "نماد اعتماد الكترونيكي" که از مدت‌‌ها پیش تحت مدیریت شرکت پیمانکار بود، به لحاظ ارتقاء امنیت اطلاعات و تقویت بخش‌های توسعه‌ای، اکنون در داخل مرکز توسعه تجارت الکترونیکی و توسط این مرکز مدیریت، کنترل و توسعه خواهد یافت. از اين‌رو به لحاظ تغییرات گسترده و بسیار مطلوب که این روزها مرکز توسعه تجارت الکترونیکی درگیر آن بود، پاره‌ای مشکلات در بخش سرویس دهی سامانه نماد اعتماد پیش آمد که اکنون درحال مرتفع شدن است.
همچنين امروز 1200 وب سایت که نماد آن از نظر زمانی منقضی شده بود تمدید و سایر نمادهایی که معلق شده بودند، با رفع موانع به حالت قبل بازگشتند و انتظار می‌رود مشکل دسترسی به کارتابل متقاضیان نیز تا پایان هفته جاری برطرف شود.
مرکز توسعه تجارت الکترونیکی همه تلاش خود را در راستای ارائه خدمات بهینه خواهد نمود و در این مدت به دلیل مشکلات حادث شده که کاملاً خارج از اختیار مرکز بود، از تمامي کاربران، دارندگان نماد، متقاضیان و مخاطبان نماد عذرخواهی می‌کند و اطمینان می‌دهد که "نماد اعتماد الکترونیکی" و سایر سرویس‌ها با قدرت و سرعت بیشتر نسبت به گذشته به ارائه خدمت خواهند پرداخت.
گفتني است، متقاضیان می‌توانند در صورت نیاز با شماره تلفن‌هاي 85194713 یا 85194714 تماس حاصل نمايند.


١٢:٠٠ - يکشنبه ٧ آبان ١٣٩٦    /    شماره : ١٠٢    /    تعداد نمایش : ٩٦٧٠