چاپ        ارسال به دوست

انتصاب آقای مهندس علی رهبری به ریاست مرکز توسعه تجارت الکترونیکی
روابط عمومی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی:

انتصاب آقای مهندس علی رهبری به ریاست مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

انتصاب آقای مهندس علی رهبری به سمت ریاست مرکز توسعه تجارت الکترونیکی


به گزارش روابط عمومي مركز توسعه تجارت الكترونيكي، طی حکمی از سوی جناب آقای دکتر رحمانی، وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت، آقای مهندس علی رهبری به سمت ریاست مركز توسعه تجارت الكترونيكي منصوب گردید.آقای مهندس رهبری، متولد سال 1362 از دامغان و در حال اتمام مقطع دکترای مهندسی صنایع از دانشگاه تهران می­ باشند. رشته تحصیلی وی در مقاطع کارشناسی ارشد و کارشناسی، مهندسی صنایع بوده و در هر دو مقطع، حائز رتبه "شاگرد اولی" و کسب سهميه «استعداد درخشان» از دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی شده و مقالات و سوابق اجرایی متعددی را در کارنامه خود دارا می باشند.

آغاز فعالیت ایشان در این مرکز، به شهریورماه سال جاری باز می گردد که طی حکمی از سوی وزیر وقت محترم صنعت، معدن و تجارت به سمت "سرپرست مرکز توسعه تجارت الکترونیکی" منصوب گردیدند.


درحکم انتصاب ایشان به سمت ریاست مرکز توسعه تجارت الکترونیکی آمده است:

جناب آقای علی رهبری

با توجه به سوابق و تجربیات ارزشمند جناب عالی، به موجب این حکم به سمت "رئیس مرکز توسعه تجارت الکترونیکی" منصوب می شوید.

انتظار دارد با بکارگیری خلاقیت و مساعی خود و بهره برداری بهینه از توانمندی های موجود و با تأکید بر جلب مشارکت کلیه همکاران، انجمن ها و تشکل های بخش خصوصی و همچنین استفاده از ابزارها و استانداردهای ملی و بین المللی نسبت به توسعه کاربردهای تجارت الکترونیکی در کشور و توسعه تبادلات ملی و بین المللی و ارائه پیشنهادات اثربخش، موجبات پیشرفت امور را فراهم نمایید.

توفیق روزافزون شما را از خداوند متعال مسألت می نمایم.

رضا رحمانی


در پایان، روابط عمومی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی توفیقات روزافزون جناب آقای مهندس رهبری رئیس محترم مرکز را در انجام مسئولیت های محوله، از درگاه خداوند متعال مسئلت می نماید.


١٦:٢٢ - يکشنبه ٢١ بهمن ١٣٩٧    /    شماره : ٢٥١    /    تعداد نمایش : ١٢٤٨٤