چاپ        ارسال به دوست

استقرار مرکز داده بازرگانی سه سامانه حاکمیتی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی در محل این مرکز

به گزارش روابط عمومی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، دکتر رمضانعلی صادق زاده در سمینار تخصصی "معرفی و آموزش سامانه شناسه رهگیری" که با حضور نمایندگان و رابطین استانی در روز شنبه مورخ 31/04/1396 در مرکز توسعه تجارت الکترونیکی برگزار گردید، اظهار داشت: از سیاست‌ها و برنامه‌های اصلی این مرکز در سال جاری انتقال و استقرار مرکز داده بازرگانی سه سامانه حاکمیتی، تدارکات الکترونیکی دولت، نماد اعتماد الکترونیکی و سامانه جامع تجارت الکترونیکی با همکاری پیمانکاران این سه سامانه در محل این مرکز است.
رئیس مرکز توسعه تجارت الکترونیکی افزود: نمایندگان و رابطین استانی نقش مهم و کلیدی در سیاست‌گذاری و نظارت بر سامانه‌های موجود در استان‌ها دارند و انتظار می رود این مرکز را در این ماموریت یاری رسانند. دکتر صادق‌زاده با بیان اینکه، هدف اصلی این سمینار معرفی و آموزش سامانه شناسه رهگیری و سامانه‌های مرتبط است، خاطر نشان کرد: آموزش دیگر سامانه‌ها نیز در دستور کار این مرکز قرار دارد.
ایشان در پایان افزود: از دیگر اهداف این مرکز در کنار توسعه سامانه‌های حاکمیتی و تکلیفی موجود، مطالعه و برنامه‌ریزی در جهت ارائه دستاوردهای جدید در حوزه تجارت الکترونیکی و تعریف سامانه‌های جدید با همکاری کلیه کارشناسان این مرکز و همچنین کارشناسان و نخبگان تجارت الکترونیکی و نمایندگان و رابطین استانی است.
این گزارش در پایان می افزاید: در ادامه سمینار، عملکرد سامانه شناسه رهگیری و همچنین ارتباط آن با دیگر سامانه‌ها در فرآیند مبارزه با قاچاق، توسط مدیر پروژه تشریح گردید. کارگاه‌های آموزشی و جلسات پرسش و پاسخ لازم نیز به منظور آموزش سامانه های جامع تجارت، انبارها، شناسه رهگیری و شناسه کالا به صورت موازی و همزمان برای شرکت کنندگان برگزار گردید.


١١:٥٨ - يکشنبه ١ مرداد ١٣٩٦    /    شماره : ٥٢    /    تعداد نمایش : ٦٢٥